Ozoliņa komandai minimāls zaudējums, Sočos 13 vārtu spēle

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena. Šodien tika aizvadītas vien divas spēles – Omskas “Avangard” viesos ar 1:0 pārspēja Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, bet “Sochi” mājās ar 6:7 (3:2, 2:3, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Boba Hārtlija trenētais “Avangard” vienīgos vārtus guva spēles 31. minūtē, kad Arsēnijs Gricjuks pārspēja Alekseju Muriginu no vārtu priekšas. Šī uzvara kļuva par sesto pēc kārtas Omskas vienībai. “Avangard” vārtsargs Šimons Hrubecs atvairīja visus 29 metienus.

Tikmēr, Jāņa Jaka pārstāvētais “Sochi” bez latvieša sastāvā mājās iemeta 6 ripas “Avtomobilist”, taču nespēja izraut uzvaru. Pirmās trešdaļas pirmajās 6 minūtēs Alijevs un Miščenko iemeta pa ripai Galkina sargātajos vārtos, izcīnot “Sochi” vadību. Vēlāk, divu minūšu laikā, “Avtomobilist” panāca neizšķirtu, taču piecarpus minūtes līdz beigām, Garajevs pārspēja Galkinu nomainījušo Šikinu.

Otrajā periodā “Avtomobilist” ātri guva divus vārtus – atzīmējās Šumakovs un Gurkins. Taču 10 minūšu laikā, vadībā atkal bija “Sochi” – otros vārtus guva Garajevs un Glotovs izvirzīja komandu vadībā. Taču pašās perioda beigās, Kormjē panāca 5:5.

Trešajā periodā katra komanda guva pa vārtiem un papildlaikā Šumakovs atnesa Jekaterinburgas vienībai uzvaru.

Spēli Soču komandas vārtos sāka bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Maksims Tretjaks, kurš ielaida 4 ripas pēc 11 metieniem, un tika nomainīts uz Magnusu Helbergu, kurš spēles turpinājumā spēlēja drošāk, atvairot 22 metienus no 25.

Savukārt, “Avtomobilist” spēli sāka ar Vladimiru Galkinu vārtos, bet pēc nospēlētām 5:29 minūtēm, kurās tika ielaisti divi vārti, viņu vārtos nomainīja Dmitrijs Šikins, kurš tika galā ar 23 no 27 metieniem.

Autors: hokejazinas.com Avots: KHL