SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Odiņš: Kā es varēju zināt?

Sarunā ar portālu “Sportacentrs.com” Latvijas tiesnesis Eduards Odiņš atklāja, ka neesot bijis informēts par Krievijas agresijas apmēriem Ukrainā pirms došanās tiesāt maču Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

Latvijā sašutumu izraisīja fakts, ka Odiņš vēl ceturtdien tiesāja maču KHL izslēgšanas spēlēs.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Negaidīju, ka būs tāda reakcija. KHL joprojām ir starptautiski tiesneši un hokejisti. Nebija nekāda lieguma tiesāt KHL ne no Starptautiskās Hokeja federācijas, ne mūsu pašu. Kā es varēju zināt? Man neviens portāls šeit nestrādā! Tāpēc esmu ļoti pārsteigts,” savu pārsteigumu par radušos situāčiju pauda Odiņš.

Jāpiemin, ka vēl sestdien Odiņš Latvijā tiesāja Optibet hokeja līgas (OHL) maču starp “Olimp/Venta 2002” un “Zemgale/LLU”. Sestdien karš turpinājās jau ceturto dienu. Odiņš gan domājis, ka militārā darbība nebūs tik dziļa kā tā šobrīd izvērtusies.

“Kad tas viss sākās, ukraiņi vēl karoja tikai ar Doņeckas un Luhanskas tautas republikām, un tas diemžēl notiek jau astoņus gadus – kopš 2014. gada. Pēc tam par notiekošo Ukrainā man vispār nebija nekādas informācijas. Krievijā ārzemju portāli nestrādā, bet vietējos medijus negribu ne lasīt, ne skatīties. Esmu pret karu. Pats esmu bijis Bosnijā un zinu, ko tas nozīmē. Gribu, lai tas viss apstājas,” savu nostāju par Ukrainā notiekošo izklāstīja Odiņš.

“Esmu absolūti pret to, kas šobrīd notiek Ukrainā. Rīt vai parīt būšu mājās. Laužu līgumu ar KHL. Nav tā, ka uz šejieni būtu atbraucis pēc naudas. Tiesneši no visiem hokejā iesaistītajiem nopelna vismazāk. Man bija nepatīkami lasīt dažu izteikumus, ka uz KHL esmu atbraucis pēc naudas. KHL ir starptautiska līga. Šajā turnīrā spēlē kanādieši, amerikāņi, zviedri, somi, čehi, un arī tiesneši ir no ārzemēm. Eduards Odiņš nav vienīgais latvietis, kurš šobrīd atrodas KHL,” stāstīja tiesnesis.

Portāls informē, ka Odiņš lauž līgumu ar KHL, kā arī atteicies no viņam vēl trim nozīmētām spēlēm. Odiņš plāno ar automašīnu doties uz Latviju.

KHL joprojām strādā Viktors Ignatjevs (Magņitogorskas “Metallurg”), Normunds Siliņš (Kazaņas “Ak Bars”), Sergejs Naumovs (Maskavas CSKA), kā arī Aldis Āboliņš un Pēteris Groms (Omskas “Avangard”). Visas šīs komandas joprojām piedalās KHL izslēgšanas spēlēs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)