NHL kluba vārtsargs par spīti līgumam spēlē Krievijā, federācija sodīta

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “CSKA” aizvakar spēlei pieteica vārtsargu Ivanu Fedotovu, kuram ir spēkā esošs līgums ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Filadelfijas “Flyers”.

Fedotovs pirms 2022./23. gada sezonas parakstīja līgumu ar “Flyers”, taču pilnībā izlaida sezonu, jo tika iesaukts Krievijas armijā.

NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs ieptiekš izteicās, ka KHL nebija tiesīga apstiprināt Fedotova līgumu ar “CSKA”, jo NHL vienošanās tika pagarināta arī uz 2023./24. gada sezonu.

Pēc šīs situācijas Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) diskvalificēja Fedotovu līdz šī gada beigām, kā arī aizliedza “CSKA” veikt spēlētāju pārejas līdz 2024. gada 11. augustam.

Tagad IIHF vēsta, ka Fedotova lieta tiks izskatīta IIHF disciplinārajā komitejā, kā arī, ka Krievijas Hokeja federācijai nāksies samaksāt soda naudu 5000 Šveices franku apmērā, jo tā atļāvusi spēlēt hokejistam, kura pāreja nav tikusi apstiprināta.

Pirms pievienošanās NHL komandai, 26 gadus vecais Fedotovs vienu sezonu pavadīja CSKA, kā arī pārstāvēja Krievijas izlasi Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)