Neparasts gadījums KHL – komanda pirmajā iemetienā uzvar vien mača 25. minūtē

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) vakar otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā ”Sochi”, kas mājās ar 2:3 (0:1, 0:2, 2:0) piekāpās Maskavas ”Spartak”. Šī spēle bija īpaša ar kādu interesantu statistikas faktu.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Jaka pārstāvētā ”Sochi” vakar ar 2:3 atzina Maskavas ”Spartak” pārākumu. Abu komandu mačs bija īpašs ar to, ka Soču komanda pirmajā trešdaļā zaudēja pilnīgi visos (desmit no desmit) iemetienos un pirmajā iemetienā uzvarēja vien spēles 25. minūtē.

Jaks šajā mačā uz ledus pavadīja 17:21 minūtes, veicot vienu metienu pa vārtiem un vienu metienu bloķējot. Šosezon 35 spēlēs Jaks sakrājis 15 (6+9) punktus.

Ar 42 mačos izcīnītiem 39 punktiem ”Sochi” šobrīd ieņem desmito vietu Rietumu konferencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Maskavas ''Spartak''