Neparasta epizode – spēlētājs nopelna sešas soda minūtes viena pretinieku uzbrukuma laikā

Kontinentālajā hokeja līgā (KHLšodien Novosibirskas ”Sibir” izbraukumā ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pieveica Habarovskas ”Amur”. Interesanta epizode notika mača 37. minūtē, kad viena pretinieku uzbrukuma laikā vairākus noraidījumus nopelnīja ”Sibir” komandas aizsargs Mihals Čajkovskis.

Slovāku aizsargs 37. minūtē iegrūda mugurā uzbrucēju Aleksandru Gorškovu un nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Tā kā ripa palika ”Amur” rīcībā, tad, neskatoties uz Čaikovska noteikumu pārkāpumu, spēle turpinājās. Aizturētā soda laikā Čajkovskis trāpīja ar nūju pa seju Vladimiram Butuzovam un nopelnīja vēl 2+2 minūšu noraidījumu.

Tādējādi viena pretinieku uzbrukuma laikā ”Sibir” aizsargs tika pie sešām soda minūtēm. Neskatoties uz Čajkovska nedisciplinēto spēli, ”Amur” nespēja gūt vārtus skaitliskajā vairākumā un neizmantoja iespēju panākt izlīdzinājumu.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL