Merzļikinam 39 atvairīti metieni, “Blue Jackets” piekāpjas “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:4 (0:0, 3:1, 0:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Elvis Merzļikins šajā mačā tika galā ar 39 no 43 “Kings” metieniem.

Pirmajā periodā rezultātu komandas neatklāja, bet otrajā mača nogrieznī Viktors Arvidsons pārspēja Merzļikinu un izvirzīja vadībā “Kings” klubu.

Vēlāk periodā Kolumbusas hokejisti vien 46 sekunžu laikā guva trīs vārtus – Patriks Laine, Olivers Bjorkstrands un bijušais Kaspara Daugaviņa maiņas biedrs Džastins Denforts.  “Blue Jackets”, gūstot šos trīs vārtus, uzstādīja jaunu kluba rekordu trīs vārtu guvumiem visīsākajā laika periodā.

Trešajā trešdaļā “Blue Jackets” pārsvaru tomēr nenoturēja un ielaida divus vārtus – Dastins Brauns un Viktors Arvidsons izcēlās “Kings” labā.

Papildlaikā vārtus guva Kolumbusas hokejisti, bet vārtu guvums pēc “Kings” trenera pieprasījuma skatīties video tika atcelts.

Vēlāk papildlaikā Viktors Arvidsons guva trešos vārtus mačā, nopelnot hat-trick, un izcīnija uzvaru Losandželosas komandai.

Šosezon 35 cīņās Elvis Merzļikins atvairījis vidēji 90,4% pretinieku metienu un ielaidis vidēji 3,41 vārtus spēlē. Kolumbusas vienība šosezon 55 spēlēs guvusi 58 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Kings” ar 67 punktiem 56 cīņās ir piektie Rietumu konferencē.