“Latviešu derbijs” KHL – Jakam vārti sagrāvē pret Indraši un Bukartu

Šodien agrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē tikās Riharda Bukarta un Mika Indraša Vladivostokas “Admiral” pret Jāņa Jaka “Sochi”. Uzvaru ar rezultātu 8:2 izcīnīja Jāņa Jaka pārstāvētā komanda.

Jānis Jaks izcēlās ar gūtiem vārtiem, bet Miks Indrašis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Rezultātu 8. minūtē atklāja Vladislavs Ušeņins pēc dvīņubrāļa Vjačeslava piespēles. Septiņas minūtes vēlāk Jaks panāca izlīdzinājumu. 2. perioda otrajā minūtē “Sochi” guva divus vārtus ar 25 sekunžu atstarpi. Nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Martins Bakošs panāca jau 4:1, bet pēc divarpus minūtēm rezultāts uz tablo rādīja 5:1. Perioda 8. minūtē “Admiral” vienus vārtus atguva, kad pēc Indraša piespēles izcēlās Artjoms Garejevs. Trešajā trešdaļā “Sochi” guva vēl trīs vārtus, uzstādot gala rezultātu.

“Sochi” sastāvā ar 3 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Džei Sī Lipons.

Jaks nospēlētās 21 minūtē 56 sekundēs veica 5 metienus pa vārtiem un vienu metienu bloķēja.

Indrašis vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja 4 no 14 iemetienos sev atvēlētajā spēles laikā – 16:29 minūtes. Savukārt, Rihards Bukarts 15:41 minūtēs atzīmējās ar diviem metieniem un vienu bloķētu pretinieku raidījumu.