“Kunlun” satriec “CSKA”, Rīgas “Dinamo” tiešie konkurenti zaudē

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās seši mači, ieskatot pārsteidzošu Kunlun “Red Star” uzvaru.

Rezultatīvā Tālo austrumu cīņā Čeļabinskas “Traktor” ar rezultātu 5:4 uzveica Habarovskas “Amur” vienību. Lai gan Faizuļins 6. minūtē izvirzīja vadībā “Amur”, Čeļabinskas hokejisti mača turpinājumā četras reizes pēc kārtas trieca ripu Habarovskas komandas vārtos.

Trešā perioda sākumā “Amur” vienus vārtus atguva, bet nepilnu minūti vēlāk Sedlāks guva izšķirošos vārtus. Mača galotni “Amur” hokejisti gan padarīja interesantu, divu minūšu laikā gūstot divas ripas, bet sasmelt izlieto ūdeni neizdevās.

”Traktor” komanda ar 26 punktiem 16 spēlēs atrodas 2. pozīcijā austrumos, kamēr “Amur” ieņem 10. vietu austrumos ar 11 punktiem 16 spēlēs.

Bijušā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar rezultātu 5:2 pieveica Rīgas “Dinamo” tiešos konkurentus – Maskavas “Spartak”. Pirmajā periodā soda metienu veiksmīgi izpildīja Tolčinskis, panākot 1:0 “Avangard” labā.

Otrais periods gan bija veiksmīgāks “Spartak” vienībai. Lai gan Naits guva otros vārtus omskiešu labā perioda 10. minūtē, Drozdovs un Loktionovs panāca 2:2. Trešajā periodā gan sekoja trīs bezatbildes vārti, Omskas vienībai svinot panākumu – 5:2.

”Avangard” komanda ar 14 punktiem 14 spēlēs atrodas 6. vietā austrumos, kamēr “Spartak” ieņem 7. pozīciju rietumos ar 16 punktiem 16 spēlēs.

Maskavas “Dinamo” ar rezultātu 3:2 mājās grūtā cīņā spēja uzveikt vēl vienus Rīgas “Dinamo konkurentus turnīra tabulā – ”Čerepovecas “Severstal”.

Pirmajā perioda vidū viesus vadībā izvirzīja Robins Press, bet Maskavas klubam divu minūšu laikā izdevās ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet jau panākt vadību – 2:1.

Otrā perioda sākumā Vovčenko vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet perioda vidū atkal neapturams vairākumā izrādījās līgas rezultatīvākais spēlētājs Vadims Šipačovs. Lai gan trešajā periodā viesi pakutināja maskaviešu nervus, “Dinamo” svinēja uzvaru.

”Dinamo” komanda ar 24 punktiem 15 spēlēs atrodas 1. vietā rietumos, kamēr “Severstal” ieņem 10 pozīciju rietumos ar 13 punktiem 15 spēlēs.

Lieliski sezonu sākusī Minskas “Dinamo” komanda viesos ar rezultātu 4:3 uzveica Sanda Ozoliņa Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kārtējos Rīgas “Dinamo” tiešos konkurentus.

Pirmajā periodā divas sekundes pirms tā beigām mājiniekus vadībā vairākumā izvirzīja Kenijs Agostino. Minskieši gan nepadevās un otrā perioda pirmajā pusē guva divus vārtus, nonākot vadībā – 2:1.

“Torpedo” perioda vidū vienus vārtus atguva, bet tā izskaņā minskieši pusotras minūtes laikā divreiz apbēdināja mājiniekus. 3 sekundes pirms mača beigām ”Torpedo” gan guva vārtus, bet jau par vēlu, lai ietekmētu spēles iznākumu.

Austrumu konferences cīņā Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar rezultātu 3:2 viesos uzveica Ņižņehamskas “Neftekhimik”.

Pirmā perioda 13. minūtē Mitjakins izvirzīja vadībā mājiniekus, bet tam sekoja trīs “Avtomobilist” ripas “Neftekhimik” cietoksnī. 33 sekunžu laikā pirmā perioda izskaņā viesi guva divas ripas, bet 3. perioda 7. minūtē pievienoja vēl vienu vārtu guvumu.

13. minūtē Popovs samazināja rezultāta starpību līdz vienai ripai, bet “Neftekhimik” saglābt maču tomēr neizdevās.

”Avtomobilist” komanda ar 19 punktiem 16 spēlēs ieņem 5. vietu austrumos, kamēr “Neftekhimik” atrodas 9. pozīcijā austrumos ar 12 punktiem 15 spēlēs.

Dienas pārsteigumu sagādāja Kunlun “Red Star” vienība, kas ar rezultātu 2:1 pārspēja Gagarina kausa finālistus Maskavas “CSKA”.

Maskavieši rezultātu atklāja jau 4. minūtē, kad vārtus guva Nesterovs, bet tā bija vienīgā ripa, kas nonāca Džeremija Smita vārtos. 15. minūtē vairākumu realizēja Vongs, bet 3. perioda 18. minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Keins.

Smits atvairīja 33 no 34 pretinieku metieniem pārsteidzošajā uzvarā.

”CSKA” komanda nav veiksmīgi iesākusi sezonu un ar 20 punktiem 16 spēlēs atrodas 5. vietā rietumos, kamēr “Kunlun” ieņem dalītu 11. pozīciju austrumos ar 10 punktiem 15 spēlēs.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokejazinas.com