Krikunovs pauž sarūgtinājumu par nenosargāto uzvaru (VIDEO)

Pēc vakar izlaistās uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas ”Avangard” (3:4 papildlaikā) Rīgas ”Dinamo” galvenais treneris Vladimirs Krikunovs neslēpa sarūgtinājumu par nenosargāto uzvaru un uzsvēra, ka visus vārtus pēdējā periodā esot ielaidusi viena maiņa.

”Nepatīkami zaudēt spēlē, kurā atrodies vadībā ar 3:0,” Krikunovs neslēpa sarūgtinājumu par piedzīvoto zaudējumu un nenosargātajiem diviem punktiem. ”Turklāt zaudēt vienā periodā. Diemžēl viena maiņa mums ielaida visus trīs vārtus.”

”Dinamo” galvenais treneris norādīja, ka viņu iepriecinājuši jaunie spēlētāji un viņu parādītais sniegums, taču pauda nožēlu, ka vairāki spēlētāji atkal guvuši traumas. ”Jāsaka, ka puiši spēlēja neslikti. Filips Buncis varēja pielikt punktu mačam, taču laikam vēl nav pienācis viņa laiks.”

”Puiši centās un cīnījās. Mums bija labas iespējas uzvarēt,” atzina Krikunovs, kurš norādīja, ka viens izcīnīts punkts šādā spēlē esot maz.” Ar 42 spēlēs izcīnītiem 35 punktiem ”Dinamo” šobrīd ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē.

Rīdziniekiem šajā kalendārajā gadā vairs ir atlikusi tikai viena spēles. To Krikunova vadītā komanda aizvadīs 30. decembrī, kad izbraukumā pulksten 18:00 mērosies spēkiem ar latviešu trenera Sanda Ozoliņa trenēto Nižņijnovgorodas ”Torpedo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Rīgas ''Dinamo''