KHL grandi zaudē, “Dynamo” kā vienīgie turpina perfekti

Vadims Šipačovs, Maskavas "Dynamo" | Foto: KHL

Jau vēstīts, ka Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien zaudējumu piedzīvoja Rīgas “Dinamo”, kas papildlaikā piekāpās Čerepovecas “Severstal”.

Šodien tika aizvadītas vēl četras spēles.

Dienas pirmajā mačā Čeļabinskas “Traktor” ar 2:1 uzveica Maskavas CSKA, uzvaras vārtus otrā perioda vidū gūstot Vladimiram Tkačovam.

Vēl Pekinas “Kunlun” piedzīvoja “sauso” zaudējumu pret Habarovskas “Amur” ar 0:2.

Grandu cīņā lieliski sezonu iesākusī Ufas “Salavat Julajev” ar 4:2 izbraukumā pieveica Sanktpēterburgas SKA. Mača gaitā Ufas vienība bija vadībā ar 3:0, taču trešajā periodā SKA divus vārtus atspēlēja, kamēr punktu ar ripu tukšos vārtos pielika viesi.

Visbeidzot Maskavas “Dynamo” ir palikusi vienīgā komanda, kas šo sezonu turpina bez zaudējumiem, ar 4:0 viesos uzveicot HK “Soči”.

Lieliski turpina spēlēt tās līderis Vadims Šipačovs, kurš šodien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet kopā astoņos mačos viņa kontā ir 18 (8+10) punkti, esot līgas labākajam bombardierim.

Jāatzīmē, ka “Dynamo” visas uzvaras izcīnījusi pamatlaikā.