KHL grandi zaudē, “Dynamo” kā vienīgie turpina perfekti

Jau vēstīts, ka Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien zaudējumu piedzīvoja Rīgas “Dinamo”, kas papildlaikā piekāpās Čerepovecas “Severstal”.

Šodien tika aizvadītas vēl četras spēles.

Dienas pirmajā mačā Čeļabinskas “Traktor” ar 2:1 uzveica Maskavas CSKA, uzvaras vārtus otrā perioda vidū gūstot Vladimiram Tkačovam.

Vēl Pekinas “Kunlun” piedzīvoja “sauso” zaudējumu pret Habarovskas “Amur” ar 0:2.

Grandu cīņā lieliski sezonu iesākusī Ufas “Salavat Julajev” ar 4:2 izbraukumā pieveica Sanktpēterburgas SKA. Mača gaitā Ufas vienība bija vadībā ar 3:0, taču trešajā periodā SKA divus vārtus atspēlēja, kamēr punktu ar ripu tukšos vārtos pielika viesi.

Visbeidzot Maskavas “Dynamo” ir palikusi vienīgā komanda, kas šo sezonu turpina bez zaudējumiem, ar 4:0 viesos uzveicot HK “Soči”.

Lieliski turpina spēlēt tās līderis Vadims Šipačovs, kurš šodien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet kopā astoņos mačos viņa kontā ir 18 (8+10) punkti, esot līgas labākajam bombardierim.

Jāatzīmē, ka “Dynamo” visas uzvaras izcīnījusi pamatlaikā.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokeja ziņas