KHL atklāšanas spēlē “Avangard” grauj CSKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 14. sezonas atklāšanas spēlē starp pērnā gada finālistēm uzvaru izcīnījusi bijušā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Gagarina kausa ieguvēja Omskas “Avangard”, kas ar 4:0 pārspēja Maskavas CSKA.

Pirmie vārti tika gūti jau spēles 4. minūtē, kad vairākumā precīzs bija slovāks Peters Čehlarīks.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet trešajā Omska, kas mājas spēles aizvada Balašihā, guva trīs vārdus, divas reizes esot precīzam kanādietim Korbanam Naitam un vēlreiz Čehlarīkam. Kopā gan Čehlarīkam, gan Naitam pa diviem vārtiem un rezultatīvai piespēlei. Divi no četriem goliem gūti vairākumā.

Lai arī CSKA nopelnīja ievērojami vairāk noraidījumu (12 minūtes pret 4), tā izdarīja arī vairāk metienus – 30 pret 22.

Šajā spēlē tika pasniegts arī “Atklāšanas kauss”.

Pārējās komandas čempionātu uzsāks rīt, tostarp Rīgas “Dinamo”, kas izbraukumā tiksies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Autors: hokejazinas.com Avots: KHL