Karsums: ”Mūsu izpildījumā šī droši vien bija visdrausmīgākā spēle šosezon” (VIDEO)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas ”Dinamo” šodien izbraukumā ar 1:7 (0:1, 1:2, 0:4) izbraukumā piedzīvoja sagrāvi pret Nursultanas ”Barys”. Vienīgo ”Dinamo” vārtu autors Mārtiņš Karsums pēc aizvadītā mača atzina, ka neviens, izņemot komandas vārtsargu Jūlisu Hudačeku, neesot bijis gatavs mačam.

”Neveiksmīga spēle – tas laikam ir vismaigākais, ko var pateikt,” pēc aizvadītā mača atzina Karsums. ”Mūsu izpildījumā šī droši vien bija visdrausmīgākā spēle šosezon. Jau no pirmajām minūtēm variantu bija diezgan maz. Viņi mūs tur ”kruķīja” zonā. Viņi bija divreiz, trīsreiz ātrāki nekā mēs.”

”Neko daudz nevarējām izdarīt,” norādīja ”Dinamo” uzbrucējs. ”Varbūt otrajā periodā tur mazliet kaut ko pie tā 2:0, kad mēs iemetām un panācām 1:2, varējām kaut ko vēl saglābt, bet tad ielaidām trešos vārtus un tad jau viss bija beidzies.”

”Jāparokas sevī, ko mēs nepareizi izdarījām. Ja godīgi, nezinu, vai vispār ir jēga skatīties video pēc šādas spēles,” teica Karsums. ”Tas tīri tikai uz katra sirdsapziņas. Neviens nebija laukumā gatavs. Vienīgais Hudačeks mūs tur vēl glāba. Mēs vispār viņam nepalīdzējām.”

Latviešu uzbrucējs šodien mačā pret ”Barys” guva vienīgos dinamiešu vārtus un nopelnīja savu 300. punktu KHL. ”Atceros pirmo golu KHL. Tas bija pret Maskavas ”Dinamo”. Kādas var būt sajūtas par 300. punktu KHL pēc zaudējuma ar 1:7?”

”Protams, ir prieks, bet pēc 1:7 nav par ko īsti priecāties. Ja atskatās uz visām sezonām, tad, protams, ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, bet droši vien vairāk ir bijis pozitīvais nekā negatīvais. Prieks, ka es šeit spēlēju un tos punktus savācu,” atzina Karsums, kurš pateicās saviem komandas biedriem.

View this post on Instagram

A post shared by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial)

Ar 44 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem ”Dinamo” ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs 5. janvārī viesos pret Ufas ”Salavat Yulajev”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Rīgas ''Dinamo''