SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Karsums: Būs jāmaina stereotips, jāspēlē daudz labāk un jātiek beidzot “play-off”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Mārtiņš Karsums sarunā ar vienības preses dienestu atklājis, ka, lai tiktu izslēgšanas turnīrā, komandai jāspēlē daudz labāk nekā iepriekšējos gados.

“Atgriezties mājās vienmēr ir labi,” atzina Karsums. “Prieks būt, jo ģimene tuvāk, draugi tuvāk. KHL spēlēt arī sāku Rīgas “Dinamo”, tā kā prieks būt atpakaļ. Paldies vadībai, ka izteica piedāvājumu, es divreiz nedomāju un uzreiz parakstīju līgumu.” Tāpat hokejists atklāja, ka vienmēr ir sanācis laika sekot līdzi arī Rīgas kluba gaitām. “Ar latviešiem vienmēr uzturu kontaktus un, protams, ka pasekoju arī “Dinamo” līdzi. Pēdējās sezonas nav bijušas tās labākās, bet būs jāmaina stereotips, jāspēlē daudz labāk un jātiek beidzot “play-off”. Pieci, seši spēlētāji tagad varbūt ir tie, kuri bija komandā, kad es pirmo reizi šeit biju.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Var redzēt, ka cilvēks ir paspēlējis Ziemeļamerikā diezgan ilgu laiku,” par “Dinamo” galveno treneri Zubovu izteicās Karsums. “Cik es sapratu no treniņiem, tad mēs gatavojamies spēlēt amerikāņu stilu jeb uzbrūkošu hokeju. Šādu hokeju KHL spēlē gandrīz visi, jo ir mazie laukumi. Ātra un fiziska spēle.” Latvijas izlases uzbrucējs salīdzināja arī DEL un KHL hokeja stilu. “Varbūt KHL ir gudrāki un meistarīgāki spēlētāji. Ātruma ziņā Vācija ļoti neatpaliek, teiktu, ka pat tur ir tāpat. Tur arī ir diezgan uzbrūkoša stila hokejs.”

Karsums jau spēlēja “Dinamo” no 2010. līdz 2013. gadam.

Autors: hokejazinas.com Avots: Rīgas "Dinamo"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)