Kalniņš: “Dinamo” izstāšanās no KHL Latvijas hokejam nāk tikai par labu

Bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Jānis Kalniņš sarunā ar “Sport24” pastāstīja par valstsvienības izcīnīto bronzas medaļu un bijušajiem Rīgas “Dinamo” spēlētājiem.

Kalniņš, neskatoties uz Latvijas Hokeja federācijas (LHF) aizliegumu, turpina spēlēt Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), pārstāvot Habarovskas “Amur”.

“Es neredzēju, kā tie hokejisti, kas agrāk pārstāvēja “Dinamo”, spēlēja Eiropas līgās. Latvijas izlases bronzai nospēlēja vairāki faktori. Var pasteigties un tagad pateikt, ka “Dinamo” izstāšanās no KHL Latvijas hokejam nāk tikai par labu. Piedāvāju paskatīties pēc pieciem gadiem. Es uzskatu, ka pašu Latvijas spēlētāju attīstībai “Dinamo” ļoti palīdzēja.

Man personīgi “Dinamo” atrašanās KHL nāca tikai par labu. Tieši pateicoties šai komandai es no Ungārijas līgas nokļuvu Helsinku “Jokerit”. Kas to, lai zin? Varbūt pēc 5-10 gadiem “Dinamo” atkal spēlēs augstā līmenī. Viss mainās,” domās dalās Kalniņš.

Pēc pievienošanās “Amur”, Kalniņam tika uzlikts aizliegums pārstāvēt Latvijas izlasi. Taču vārtsargu tas nesatrauc, jo pats nolēma noslēgt karjeru valstsvienībā.

“Nav nekāda aizvainojuma, ka netiku izlases pamatsastāvā. Pāris reizes aizbraucu kā trešais vārtsargs, aizvadot vien pāris spēles. Labāk šo laiku veltu ģimenei un kārtīgi sagatavojos sezonai ar klubu.

Bronzu izcīnīja tie hokejisti, kas spēlēja. Man ar viņiem nav nekāda sakara. Varbūt, ja es būtu sastāvā, Latvija neizcīnītu bronzu. Viņiem bija tāds sastāvs, kāds tajā brīdī bija nepieciešams. Pat mazākā detaļa varētu visu izmainīt,” uzskata Kalniņš.

Kalniņš atklāja, ka neviens no Latvijas izlases hokejistiem nepārmeta viņam par spēlēšanu Krievijā.

“Visi saprata, ko es šeit daru. Es esmu sportists un spēlēju hokeju. Nevienam ar to nebija nekādu problēmu. Žurnālisti tikai kaut ko rakstīja, bet tas ir viņu darbs,” stāsta Kalniņš.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sport24.ru

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)