Jānis Jaks uguņo: 1+2 pret Minskas “Dinamo”; “Ak Bars” atkal triumfē “zaļajā” derbijā

Jāņa Jaka pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda “Sochi” ar rezultātu 3:7 piekāpās Minskas “Dinamo”.

19 sekundes pirms 1. perioda beigām Jaks panāca neizšķirtu rezultātu 1:1, gūstot vārtus vairākumā. Arī 2. perioda sākumā Jaks palīdzēja izlīdzināt rezultātu, vairākumā piespēlējot Točickim. Spēles turpinājums “Sochi” gan nebija veiksmīgs, kaut gan Jaks 3. periodā nopelnīja vēl vienu piespēli, vēlreiz asistējot Točickim. Jaks uz ledus aizvadīja 17 minūtes, izdarīja 2 metienus, no kuriem viens bija precīzs, 3 spēka paņēmienus un divreiz noraidījās.

HK “Sochi” ar 8 punktiem 14 spēlēs atrodas dalīti pēdējā vietā KHL. Šis klubam bija 5. zaudējums pēc kārtas un 11. zaudējums pēdējās 12 spēlēs. Šis arī bija pirmais Andreja Nazarova mačs “Sochi” galvenā trenera amatā.

Tikmēr Kazaņas “Ak Bars” 6. reizi pēc kārtas tā sauktajā “zaļajā” derbijā pieveica Ufas “Salavat Julajev” ar rezultātu 2:0. Uzvaru nesošos vārtus 1. perioda izskaņā guva Artems Gaļimovs. Jāpiezīmē, ka viņš to paveica, komandai spēlējot mazākumā. “Sauso” panākumu izcīnīja Igors Bobkovs, tiekot galā ar visiem 27 pretinieku metieniem.

Šodien Maskavas “Dinamo” zaudēja 2. spēli šosezon, piekāpjoties Magņitogorskas “Metallurg” ar rezultātu 2:4. Līgas rezultatīvākais spēlētājs Vadims Šipačovs arī šajā spēlē nopelnīja piespēli. Šipačovs ir guvis vismaz vienu punktu katrā no šīs sezonas spēlēm, 13 spēlēs atzīmējoties ar 28 punktiem. Tikmēr “Metallurg” rindās ar hat-trick atzīmējās Nikolajs Goldobins.

Nesen treneri Andreju Skabelku atlaidusī Jaroslavļas “Lokomotiv” vienība ar rezultātu 4:3 pieveica Nursultānas Barys. Divus vārtus “Lokomotiv” rindās guva Aleksandrs Poluņins, kamēr “Barys” komandā ar vārtiem atzīmējās bijušais Rīgas “Dinamo” spēlētājs Jākobs Berjlunds.

Sanktpēterburgas “SKA” ar rezultātu 2:0 pieveica Ņižņehamskas “Nefekhimik”. Uzvaras vārtus 2. perioda izskaņā atnesa Kirils Marčenko, realizējot soda metienu. Larss Juhansons nopelnīja “sauso” uzvaru, atvairot visus 27 raidījumus.

Maskavas “Spartak” ar rezultātu 2:0 uzvarēja Rīgas “Dinamo” tiešos konkurentus par vietu izslēgšanas spēlēs Čerepovecas “Severstal”. Vārtus “Spartak” komandas labā guva Sergejs Širokovs un Džeiks Virtanens. “Sauso” spēli aizvadīja Aleksejs Krasikovs, atvairot visus 23 pretinieku metienus.

Autors: hokejazinas.com