Jaks turpina būt rezultatīvs, ”Sochi” piekāpjas Ozoliņa ”Torpedo” (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien 17. rezultativitātes punktu sezonā nopelnīja Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks, kurš rezultatīvi asistēja ”Sochi” vienīgajā vārtu guvumā mačā pret Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas ”Torpedo” – 1:2 (1:0, 0:2, 0:0).

Jaks ar rezultatīvu sniegumu izcēlās jau mača otrajā minūtē – latviešu aizsargs rezultatīvi asistēja Kirila Petkova vārtu guvumā 83. sekundē un palīdzēja mājiniekiem izvirzīties vadībā jau pašā spēles sākumā – 1:0. Otrajā trešdaļā gan, pateicoties Damira Žafjarova diviem precīzajiem metieniem, ‘Torpedo” pārņēma vadību (2:1) un beigu beigās nosargāja uzvaru ar minimālu pārsvaru.

26 gadus vecais Jaks šoreiz laukumā pavadīja 18 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Latvijas izlases aizsargs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu otrajā mačā pēc kārtas. Šosezon 38 spēlēs Jaks ir nopelnījis 17 (6+11) punktus. Viņš šobrīd ir Soču komandas otrais rezultatīvākais aizsargs.

”Sochi” šodien piedzīvoja jau piekto zaudējumu pēc kārtas. Ar 45 mačos izcīnītiem 39 punktiem Soču klubs ieņem tikai 11. vietu Rietumu konferencē. Tikmēr Ozoliņa trenētā ”Torpedo”, kas pārtrauca četru neveiksmju sēriju, ar 46 spēlēs iegūtiem 49 punktiem atrodas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL