Jaks rezultatīvs uzvaras nesošajos vārtos (VIDEO)

Šodien vienīgajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē “Sochi” papildlaikā uzveica Minskas “Dinamo” ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0).

Līdz mača 11. minūtei abas komandas guva pa diviem vārtiem. No sākuma Tailers Graovaks atklāja rezultātu, pēc tam Vasīlijs Glotovs realizēja vairākumu, panākot 1:1. Četras minūtes vēlāk Dmitrijs Kolgotins mazākumā izveda Soču komandu vadībā, taču jau pēc minūtes Lukass Bengtsons vairākumā izlīdzināja mača gaitu.

Spēles vidū Matiass Tedenbī izvirzīja minskiešus vadībā. Otrā perioda izskaņā Glotovs guva savus otros vārtus.

Papildlaikā, pēc Jāņa Jaka piespēles, Džei Sī Lipons guva uzvaras vārtus, pārspējot Patriku Ribāru.

Laukumā latvietis atradās 17:59 minūtes, veicot divus metienus pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu.

Šosezon Jaks 29 spēlēs sakrājis 14 (5+9) punktus un negatīvu lietderības koeficientu “-5”.