Jaks nopelna 16. punktu sezonā (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHLšovakar ar rezultatīvu piespēli izcēlās Jānis Jaks, taču Latvijas izlases aizsarga pārstāvētā ”Sochi” savā laukumā ar 3:4 (1:3, 1:0, 1:1) atzina Podoļskas ”Vitjaz” pārākumu un piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Ņiktita Točinskis jau mača 28. sekundē izvirzīja ”Sochi” vadībā (1:0), taču pirmās trešdaļas turpinājumā, ar diviem precīziem metieniem izceļoties Stepanam Starkovam un vienreiz precīzam esot Danielam Odetam, ”Vitjaz” panāca divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Pateicoties Vasilija Glotova un Amira Garejeva precīzajiem metieniem, ”Sochi” mača turpinājumā spēja atspēlēties (3:3), tomēr pēdējais vārds spēlē piederēja ”Vitjaz”. Bijušais Soču kluba uzbrucējs Starkovs piecas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām guva savus trešos vārtus mačā jeb noformēja sev ”hat-trick” un izrāva viesiem uzvaru – 4:3.

Jaks uz ledus šovakar pavadīja 19 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā neizpildīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja rezultatīvu piespēli, kā arī pielietoja vienu spēka paņēmienu un saņēma divas soda minūtes. Latviešu aizsargs 48. minūtē rezultatīvi asistēja komandas trešajā vārtu guvumā. Šosezon Jaks 37 mačos ir nopelnījis 16 (6+10) punktus.

Ar 44 spēlēs izcīnītiem 39 punktiem ”Sochi” šobrīd ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču Soču komanda aizvadīs vien 5. janvārī, kad mājās uzņems Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”, kas šovakar ar 3:4 papildlaikā piekāpās Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL