”Dinamo” gada pēdējā spēlē uzveic ”Torpedo” un izcīna trešo uzvaru četros mačos (VIDEO)

Trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar izcīnīja Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo”, kas 2021. gada pēdējā spēlē izbraukumā ar 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā uzveica leģendārā latviešu aizsarga Sanda Ozoliņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas ”Torpedo” un jau ceturtajā mačā pēc kārtas izcīnīja vismaz punktu.

”Torpedo” labākais snaiperis Kenijs Agostino jau septītajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā (1:0), taču pirmā perioda turpinājumā ”Dinamo” guva divus bezatbildes vārtus un pārņēma vadību. 34 sekundes pēc mājinieku gūtajiem vārtiem Gints Meija izcēlās otrajā mačā pēc kārtas un panāca neizšķirtu – 1:1. Savukārt nedaudz vairāk nekā četras minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām Dārziņš, realizējot skaitlisko vairākumu, guva savus trešos vārtus sezonā un panāca 2:1.

Otrā perioda ievadā gan ”Torpedo” īsā laika posmā guva divus vārtus un pārņēma vadību. Vispirms 23. minūtē laukuma saimnieku pirmo vārtu autors Agostino izcēlās otro reizi mačā un atjaunoja līdzsvaru uz tablo – 2:2. Savukārt pēc nepilnām divām minūtēm 18 gadus vecais Iļja Fedotovs jau izvirzīja Ņižņijnovgorodas klubu vadībā ar 3:2. Abas komandas pārtraukumā pirms pēdējās trešdaļas gan devās pie neizšķirta rezultāta, jo 63 sekundes pirms pārtraukuma Mārtiņš Karsums panāca 3:3.

Pēc ļoti rezultatīva snieguma pirmajās 40 minūtēs trešajā periodā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Tādējādi ceturto reizi pēc kārtas spēlē ar ”Dinamo” līdzdalību bija nepieciešams papildlaiks. Tā otrajā minūtē aizsargs Patriks Ozols guva otros vārtus sezonā un izrāva rīdziniekiem uzvaru – 4:3. ”Dinamo” svinēja trešo panākumu pēdējās četrās spēlēs un ceturtajā mačā pēc kārtas tika pie vismaz viena punkta.

Pateicoties pēdējā laika veiksmīgajam sniegumam, Vladimira Krikunova vadītā komanda Rietumu konferencē ir pametusi pēdējo vietu, apsteidzot Podoļskas ”Vitjaz”, un pakāpusies uz pirmspēdējo vietu. Tiesa abas komandas ir izcīnījušas pa 37 punktiem. Turklāt ”Vitjaz” šobrīd aizvada maču pret Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvēto ”Sochi” un ļoti tuvu ir tam, lai izcīnītu vismaz vienu punktu un atkal apsteigtu ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL