Jakam vien trīs maiņas Soču sagrāvē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Ufas “Salavat Yulajev” ar 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) sagrāva “Sochi”.

“Sochi” aizsargs Jānis Jaks uz laukuma atradās vien 2 minūtes un 4 sekundes, aizvadot trīs maiņas. Jaks paspēja nopelnīt negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Jaks 30 spēlēs guvis 5 vārtus un atdevis 9 rezultatīvas piespēles. Viņš tika iebalsots KHL zvaigžņu spēlē.

Ceturtajā minūtē Nikolajs Kuļomins apspēlēja tieši Jaku un atklāja mača rezultātu. Desmit minūtes vēlāk, Rīgā dzimušais Viktors Tihonovs dubultoja pārsvaru. Otrās trešdaļas 7. minūtē Artjoms Pimenovs pārspēja Magnusu Hellbergu. Trešā perioda sākumā Sakari Maninens iemeta komandas ceturtos vārtus. Punktu mačam pielika Ufas komandas kapteinis Grigorijs Paņins ar raidījumu tukšos vārtos.