Jakam pieticīgs spēles laiks, ”Sochi” piedzīvo sesto neveiksmi pēdējās septiņās spēlēs (VIDEO)

Sesto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHLšodien piedzīvoja latviešu aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā ”Sochi”, kas izbraukumā ar 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) atzina Čerepovecas ”Severstal” pārākumu.

Dāvids Dumbadze jau devītajā minūtē izvirzīja ”Severstal” vadībā (1:0), bet otrajā trešdaļā, ar precīziem metieniem izceļoties Iļjam Hohlovam un Jegoram Morozovam, mājinieki panāca jau pārliecinošo 3:0. Ņikita Makejevs 45. minūtē guva ceturtos vārtus Čerepovecas kluba labā šajā mačā un vēl vairāk nostiprināja laukuma saimnieku pārsvaru – 4:0.

Pēdējās trešdaļas turpinājumā ”Sochi” atguva divus vārtus, precīziem esot Kirilam Petkovam un Ivanam Morozovam, un panāca 2:4) tomēr atspēlēties nespēja. ”Severstal” pārtrauca piecu zaudējumu sēriju un sagādāja Sočiem sesto neveiksmi pēdējos septiņos mačos.

Jaks šoreiz uz ledus pavadīja vien deviņas minūtes un 25 sekundes, kuru laikā mača protokolā atzīmējās tikai ar diviem bloķētiem metieniem. Latviešu aizsargs pavadīja laukumā ceturto vismazāko laiku no Soču komandas hokejistiem.

Ar 47 mačos izcīnītu 41 punktu ”Sochi” ieņem priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē. Jaka pārstāvētais klubs Rietumu konferencē apsteidz vienīgi Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL