Jakam piektais lielākais spēles laiks komandā, ”Sochi” pieveic Maskavas ”Dinamo” (VIDEO)

Otro uzvaru pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā ”Sochi”, kas viesos ar 3:2 (2:2, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Rietumu konferences vicelīderi Maskavas ”Dinamo”.

Abas komandas visus četrus vārtus pamatlaikā guva jau pirmajā trešdaļā. Bogdans Jakimovs jau 94. sekundē izvirzīja ”Dinamo” vadībā (1:0), bet Ņikita Točiskis, izceļoties ceturtajā un sestajā minūtē, palīdzēja viesiem panākt minimālu pārsvaru – 2:1. Tiesa pirmā perioda beigās Dmitrijs Raševskis atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2).

Pēc rezultatīvā snieguma pirmajā trešdaļā pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām vairs neizdevās gūt vārtus. Līdz ar to sekoja papildlaiks. Tajā Artjoms Nikolajevs trešajā minūtē izrāva ”Sochi” uzvaru ar 3:2 un nodrošināja savai komandai otro panākumu pēc kārtas.

Jaks spēlēja trešajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja 19 minūtes un 36 sekundes (piektais ilgākais spēles laiks komandā), kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču bloķēja četrus sāncenšu metienus, būdams līderis Soču kluba rindās šajā rādītājā. Latviešu aizsargs šosezon 33 mačos ir nopelnījis 15 (6+9) rezultativitātes punktus.

Ar 40 spēlēs izcīnītiem 38 punktiem ”Sochi” šobrīd ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Jaka pārstāvēto klubu no astotajā pozīcijā esošās Minskas ”Dinamo” šobrīd šķir septiņi punkti.

Nākamo maču Soču komanda aizvadīs pēc divām dienām, kad tiksies ar citu Rietumu konferences pastarīti Podoļskas ”Vityaz”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL