Jaka pārstāvētā ”Sochi” piekāpjas Rietumu konferences līderei (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHLšovakar septīto zaudējumu pēdējās astoņās spēlēs piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā ”Sochi”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Rietumu konferences līderei Sanktpēterburgas SKA.

Marats Husnutdinovs 16. minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā (1:0), bet pēc tam ļoti ilgu laiku rezultāts saglabājās nemainīgs. ”Sochi” saglabāja cerības atspēlēties līdz pat 56. minūtei, kad Mihails Vorobjovs dubultoja SKA pārsvaru – 2:0.

Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika noslēguma Sočiem izdevās vienus vārtus atgūt, precīzam esot Dmitrijam Kolgotinam, un samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Tiesa viesiem nebija pa spēkam atspēlēties.

Jaks mačā pret SKA laukumā pavadīja 17 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku izdarīto metienu. Latviešu aizsargs šosezon aizvadītajā 41 spēlē ir nopelnījis 18 (6+12) punktus. Viņš šobrīd ir komandas otrais rezultatīvākais aizsargs.

”Sochi” pēdējās astoņās spēlēs ir izcīnījusi tikai vienu panākumu. Jaka pārstāvētā komanda noslīdējusi uz pirmspēdējo vietu Rietumu konferencē, apsteidzot vienīgi Rīgas ”Dinamo”. Soči šajā sezonā 48 mačos ir izcīnījuši 41 punktu.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL