Jaka pārstāvētā ”Sochi” izcīna sauso uzvaru

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) sauso uzvaru šodien izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā ”Sochi”, kas izbraukumā ar 2:0 apspēlēja vienu no Austrumu konferences pastarītēm Habarovskas ”Amur” un svinēja trešo panākumu pēc kārtas.

Ņikita Točiskis 25. minūtē izvirzīja Sočus vadībā, bet nepilnu pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, raidot ripu tukšos pretinieku vārtos, Vasīlijs Glotovs panāca 2:0 un nodrošināja ”Sochi” uzvaru. Soču kluba vārtos lielisku spēli aizvadīja Magnuss Helbergs, kurš atvairīja visus 39 pretinieku izdarītos metienus un aizvadīja otro sauso spēli pēc kārtas.

Jaks uz ledus pavadīja 19 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un bloķēja divus sāncenšu metienus. Šosezon aizvadītajos 26 mačos latviešu aizsargs ir nopelnījis 12 (4+8) rezultativitātes punktus.

Ar 33 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem Soču klubs šobrīd ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču Jaka pārstāvētā ”Sochi” aizvadīs 28. novembrī, kad viesosies pie Riharda Bukarta un Mika Indraša pārstāvētās Vladivostokas ”Admiral”, kas ir pēdējā vietā visā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL