Jaka pārstāvētā kluba galvenais treneris Nazarovs: ”Puiši saņem labas algas”

Latviešu aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba ”Sochi” galvenais treneris Andrejs Nazarovs pēc komandas šodien izcīnītā sausā panākuma (2:0) pār Austrumu konferences pastarīti Habarovskas ”Amur” sniedza savu komentāru par aizvadīto maču.

Ņikita Točiskis 25. minūtē izvirzīja Sočus vadībā, bet nepilnu pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, raidot ripu tukšos pretinieku vārtos, Vasīlijs Glotovs panāca 2:0 un nodrošināja ”Sochi” uzvaru. Soču kluba vārtos lielisku spēli aizvadīja Magnuss Helbergs, kurš atvairīja visus 39 pretinieku izdarītos metienus un aizvadīja otro sauso spēli pēc kārtas.

”Pēc mača pateicos puišiem. Tā mums bija ļoti smaga spēle,” atzina Nazarovs, kurš piebilda, ka izbraukums uz Tālajiem Austrumiem vienmēr visām komandām ir grūts. ”Šodien mums kaut kur paveicās. Tāpat mūsu vārtsargs labi nospēlēja un noturēja mūs spēlē. Iemetām vienus vārtus, bet pēc tam otru ripu tukšos vārtos. Skaista uzvara! Esam priecīgi un gatavojamies nākamajam mačam.”

”Sochi” kluba galvenais treneris atzina, ka tāpat kā Novosibirskā arī Habarovskā esot bijusi smaga spēle. ”Galu galā tā ir KHL. Šeit visur ir smagas spēles. Puiši saņem labas algas. Visi cenšas. Neteikšu, ka kaut kur ir viegli. Visur ir ļoti smagi. Jūs paši redzat, ka pat līgas grandi zaudē septiņas, astoņas spēles pēc kārtas. KHL ir grūti uzvarēt.”

Ar 33 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem Soču klubs šobrīd ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Nākamo maču Jaka pārstāvētā ”Sochi” aizvadīs 28. novembrī, kad viesosies pie Riharda Bukarta un Mika Indraša pārstāvētās Vladivostokas ”Admiral”, kas ieņem pēdējo vietu visā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Championat.com