Indrašis spēlē pirmajā maiņā, Tambijeva vadītā ”Admiral” piedzīvo vēl vienu zaudējumu (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ceturto zaudējumu pēc kārtas šodien piedzīvoja latviešu treneru Leonīda Tambijeva un Andreja Banadas, kā arī Latvijas izlases uzbrucēju Riharda Bukarta un Mika Indraša pārstāvētā Vladivostokas ”Admiral”, kas izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Jekaterinburgas ”Avtomobilist”.

”Admiral” maču pret ”Avtomobilist” uzsāka ļoti cerīgi un jau otrajā minūtē atklāja mača rezultātu, kad amerikānis Džošs Kestners guva savus ceturtos vārtus sezonā un izvirzīja viesus vadībā (1:0). Pamatlaika turpinājumā gan mājinieki guva divus bezatbildes vārtus, 26. un 45. minūtē izceļoties attiecīgi Sergejam Šumakovam un Stefanam Da Kostam, un izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Indrašis spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 16 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem.

Tikmēr Bukarts darbojās otrajā virknējumā un nospēlēja 13 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā atzīmējās tikai ar diviem izpildītiem metieniem pa pretinieku vārtiem.

Ar 36 spēlēs izcīnītiem 19 punktiem ”Admiral” ieņem pēdējo vietu visā līgā. Nākamo maču Vladivostokas klubs aizvadīs 6. decembrī, kad izbraukumā tiksies ar Ufas ”Salavat Yulaejev”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL