Indrašis nerealizē bullīti “Admiral” uzvarā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Leonīda Tambijeva trenētais Vladivostokas “Admiral” pēcspēles metienu sērijā mājās pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik” (3:2).

“Admiral” rindās laukumā devās Miks Indrašis, savukārt, Rihards Bukarts mačam netika pieteikts.

Rezultātu 16. minūtē atklāja Maksims Berezins. Pusotru minūti vēlāk “Admiral” aizsargs Vojtehs Mozīks panāca izlīdzinājumu. Nākamo reizi ripa vārtu līniju šķērsoja vien 51. minūtē, kad precīzs bija mājinieku aizsargs Libors Šulāks. Taču jau nākamajā minūtē, rezultāts uz tablo atkal vēstīja par neizšķirtu.

Uzvarētājs tika noskaidrots bullīšu sērijā. Iespēja bija Latvijas uzbrucējam Mikam Indrašim, taču viņam neizdevās parspēt pretinieku vārtsargu Fransu Tuohimā. Uzvaru atnesa Džoša Kestnera precīzais metiens. “Admiral” rindās vienu metienu realizēja arī Vladislavs Ušeņins.

Indrašis laukumā pavadīja 18:24 minūtes, divreiz metot pa vārtiem un zaudējot abos iemetienos. Šosezon Indrašis 39 mačos sakrājis 16 (7+9) punktus, no kuriem 4 (3+1) punkti 13 spēlēs “Admiral” rindās.

Paralēlajā spēlē Habarovskas “Amur” ar 2:4 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”.

“Lokomotiv” rindās vārtus guva Jegors Korškovs, Georgijs Ivanovs, Deniss Aleksējevs un Rīds Bušē. Savukārt “Amur” sastāvā izcēlās Deniss Faizuļins un Deniss Arhipovs.