Indrašis gūst pirmos vārtus ”Admiral” rindās (VIDEO)

Pirmos vārtus Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Vladivostokas ”Admiral” rindās šodien guva latviešu uzbrucējs Miks Indrašis, taču viņa un Riharda Bukarta pārstāvētā komanda mājās ar 1:5 piekāpās Jekaterinburgas ”Avtomobilist” un piedzīvoja kārtējo zaudējumu šosezon.

Aleksejs Makejevs jau devītajā minūtē izvirzīja ”Avtomobilist” vadībā (1:0), bet otrā perioda 55. sekundē viņš guva savus otros vārtus mačā un dubultoja viesu pārsvaru – 2:0. Savukārt otrā perioda vidū Patriss Kormjē panāca jau pārliecinošo 3:0.

Nepilnas četras minūtes līdz otrās trešdaļas beigām Miks Indrašis, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva savus pirmos vārtus ”Admiral” rindās un deva mājiniekiem cerību (1:3), taču 55. minūtē Makejevs izcēlās ar ”hat-trick” un atjaunoja Jekaterinburgai trīs vārtu pārsvaru – 4:1. Savukārt pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, Staņislavs Bočarovs ar metienu tukšos vārtos panāca 5:1.

Indrašis un Bukarts spēlēja ”Admiral” otrajā maiņā. Miks laukumā pavadīja 17 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izdarīja septiņus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja divos no 11 (18%) iemetieniem. Savukārt Rihards nospēlēja 15 minūtes un 14 sekundes, izpildot piecus metienus pa vārtiem, bloķējot divus pretinieku metienus un pielietojot vienu spēka paņēmienu.

Bukarts 18 mačos šosezon ir guvis piecus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Indrašis ceturtajā spēlē ”Admiral” sastāvā nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu. Pirms pārcelšanās uz Vladivostoku Miks aizvadīja 26 mačus Podoļskas ”Vityaz” rindās, gūstot četrus vārtus un nopelnot 12 punktus.

Ar 33 spēlēs izcīnītiem 19 punktiem latviešu uzbrucēju pārstāvētā ”Admiral” ieņem pēdējo vietu visā līgā. Nākamo maču Vladivostokas klubs aizvadīs 28. novembrī, kad mājās uzņems Latvijas izlases aizsarga Jāņa Jaka pārstāvēto ”Sochi” komandu.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL