Indrašis daudz met pret savu bijušo komandu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Mika Indraša pārstāvētā “Vitjaz” ar 5:2 pārspēja Maskavas “Dinamo”.

Spēles rezultātu atklāja “Dinamo” uzbrucējs O’Dels ar spēcīgu metienu vairākumā. Atbildēja viņam piecas minūtes vēlāk “Vitjaz” jaunais uzbrucējs Ņikita Gončarovs, kurš guva savus pirmos vārtus KHL. Nākamie vārti tika gūti vien spēles vidū, kad Jaremčuks pretuzbrukumā pārspēja Bočarovu. 4 minūtes vēlāk, Kemilainens ar spēcīgu metienu panāca 3:1. Otrās trešdaļas izskaņā “Vitjaz” guva vēl divus vārtus – no sākuma precīzi trāpīja Ojamaki, bet pēc tam otros savus vārtus guva aizsargs Kemilainens. Trešajā periodā “Dinamo” izdevās vienus vārtus atgūt, kad Jefremovs bija pirmais pie atlēkušās ripas un raidīja to vārtos.

Indrašis laukumā pavadīja 14:35 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja tikai vienā no 10 iemetieniem. Šosezon Indrašis sakrājis 10 (3+7) punktus 21 spēlē. Zīmīgi, ka laika posmā no 2018. gada līdz 2020. gadam Indrašis aizvadīja divas sezonas Maskavas “Dinamo” rindās.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: KHL