Indrašis aktīvi apdraud pretinieku vārtus, ”Admiral” turpina uzvarēt (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) otro uzvaru pēc kārtas šodien izcīnīja latviešu speciālista Leonīda Tambijeva vadītā un Latvijas izlases uzbrucēju Mika Indraša un Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas ”Admiral”, kas mājās ar 4:3 (1:0, 2:1, 1:2) pārspēja Maskavas ”Spartak”.

Daniils Gutiks jau 13. minūtē izvirzīja ”Admiral” vadībā (1:0), bet Nikolajs Čebikins otrās trešdaļas vidū pārspēja Vladivostokas kluba vārtus sargājušo Rīgas ”Dinamo” bijušo vārtsargu Aleksandru Lazušinu un panāca izlīdzinājumu – 1:1. Tiesa otrā perioda turpinājumā, nepilnu divu minūšu laikā izceļoties Dināram Hamiduļinam un Kamilam Fazilzjanovam, mājinieki guva divus vārtus un pirmoreiz mačā panāca divu ripu pārsvaru (3:1).

Lai gan trešās trešdaļas ievadā Maksims Ciplakovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), nepilnas 11 minūtes pirms pamatlaika beigām Gutiks izcēlās otro reizi mačā un atjaunoja ”Admiral” divu vārtu pārsvaru – 4:2. Pēc nedaudz vairāk nekā piecām minūtēm viesi ieguva iespēju izpildīt soda metienu. Ivans Drozdovs to realizēja un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), tomēr mājinieki nosargāja uzvaru.

Indrašis laukumā pavadīja vien 15 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja trijos no pieciem (50%) iemetieniem. Tikmēr Bukarts savainojuma dēļ joprojām nespēlēja.

Tambijeva vadītā ”Admiral” šodien izcīnīja otro panākumu pēc kārtas. Vladivostokas klubs ar 47 spēlēs iegūtu 31 punktu ieņem priekšpēdējo vietu visā līgā. ”Admiral” apsteidz vienīgi 13 zaudējumus pēc kārtas jau piedzīvojušo Pekinas ”Kunlun Red Star”, kas 47 mačos izcīnījusi tikai 25 punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL