Indraša un Tambijeva “Admiral” uzvar trešo spēli pēc kārtas (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā un Leonīda Tambijeva trenētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Vladivostokas “Admiral” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Novosibirskas “Sibir”.

Tambijeva vadītais klubs izvirzījās vadībā otrā perioda septītajā minūtē, kad vārtus ar jaudīgu šķīlienu no zilās līnijas guva Libors Šulaks. “Admiral” aizsargs šobrīd ir komandas līderis rezultativitātes punktos, 48 mačos sakrājot 26 punktus (8+18).

Deniss Golubevs otrā perioda 17. minūtē mazākumā guva desmitos vārtus sezonā, apzogot pretinieku aizsargu, un aizskrienot vienatnē pret vārtsargu.

Uzvaras vārtus trešā perioda vidū “Admiral” labā guva Marks Verba, kurš izgājienā trijatā pret diviem saņēma piespēli no Pāvela Šena un raidīja ripu vārtos.

Mikam Indrašim šis bija 19. mačs Vladivostokas “Admiral” rindās. Šosezon Indrašis izcēlīes ar trīs vārtiem un divām piespēlēm Vladivostokā, bet 26 spēlēs Podoļskas “Vitjaz” Indrašim četri vārti un astoņas piespēles. Rihards Bukarts dziedē savainojumu un laukumā nav devies kopš 12. decembra.

Vladivostokas “Admiral” ar 33 punktiem 48 spēlēs atrodas 11. vietā Austrumu konferencē.