Indraša rezultatīvais sniegums nodrošina ”Admiral” trešo uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Trešo uzvaru pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien izcīnīja latviešu treneru Leonīda Tambijeva un Andreja Banadas vadītā, kā arī Latvijas izlases uzbrucēju Riharda Bukarta un Mika Indraša pārstāvētā Vladivostokas ”Admiral”, kas divu Austrumu konferences pastarīšu duelī ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Habarovskas ”Amur”.

Vienīgos vārtus mačā guva Indrašis, kurš jau trešajā minūtē pārspēja sāncenšu vārtsargu Jevgēņiju Alikinu un izvirzīja laukuma saimniekus vadībā – 1:0. Latviešu uzbrucējs izcēlās ar otro vārtu guvumu pēdējās trijās spēlēs un guva trešos vārtus Vladivostokas kluba rindās.

Indrašis spēlēja ”Admiral” pirmajā uzbrucēju trijniekā un laukumā pavadīja 18 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens izrādījās precīzs, bloķēja vienu sāncenšu metienu un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās. Latviešu uzbrucējs mačā pret ”Amur” nopelnīja ceturto (3+1) punktu Vladivostokas kluba rindās aizvadītajās 11 spēlēs.

Tikmēr cits latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts šoreiz netika pieteikts mačam. Bukarts šosezon aizvadītajās 24 spēlēs ir guvis sešus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Ar sešiem vārtu guvumiem viņš ir ”Admiral” labākais snaiperis, neskatoties uz to, ka ir izlaidis lielu daļu sezonas.

Vladivostokas klubs šodien izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas un, apsteidzot Pekinas ”Kunlun Red Star”, no pēdējās vietas līgā pakāpās uz pirmspēdējo pozīciju. ”Admiral” 40 mačos ir izcīnījusi 25 punktus.

Nākamo spēli Vladivostokas klubs aizvadīs pēc trim dienām (23. decembrī), kad savā laukumā uzņems Jaroslavļas ”Lokomotiv”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL