Hārtlija “Avangard” uzvar Austrumu grandu cīņā, “Sibirj” pārsteidz SKA

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena.

Jau vēstījām, ka Miks Indrašis piedzīvoja debiju “Admiral” komandā, spēlējot vienā maiņā ar Rihardu Bukartu, piekāpjoties “Torpedo”. Savukārt, Jāņa Jaka “Sochi” mājās ar 1:3 atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu.

Lielu pārsteigumu sarīkoja Novosibirskas “Sibirj” hokejisti, apspēlējot viesos SKA (2:1). Mača rezultātu atklāja SKA uzbrucējs Kuzmenko 8. minūtē. “Sibirj” rezultātu izlīdzināja vien septiņas minūtes līdz spēles beigām. Piecas minūtes vēlāk, Šors izvirzīja Novosibirskas komandu vadībā un atnesa uzvaru.

Austrumu grandu cīņā, starp “Avangard” un “Metallurg” uzvaru ar 4:2 svinēja Boba Hārtlija vadītā komanda. Septītajā minūtē Korosteļovs izmantoja “Avangard” aizsarga rupju kļūdu, pazaudējot ripu pie saviem vārtiem. Aizvadot desmit minūtes, omskieši izlīdzināja rezultātu pateicoties Prohorkina vārtiem. Otrās trešdaļas otrajā pusē komandas apmainījās ar iemestām ripām, bet trešajā periodā “Avangard” izcīnīja uzvaru, pateicoties Kaski un Dedunova raidījumiem.

19. novembra KHL spēles:

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Habarovskas “Amur” 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Čeļabinskas “Traktor” – Ņižņekamskas “Ņeftehimik” 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” – Vladivostokas “Admiral” 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Omskas “Avangard” – Magņitogorskas “Metallurg” 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Sanktpēterburgas SKA – Novosibirskas “Sibirj” 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

“Sochi” – Jaroslavļas “Lokomotiv” 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Minskas “Dinamo” – Maskavas CSKA 3:6 (1:2, 0:1, 2:3)

Rītdien KHL tiks aizvadītas 5 spēles, “Torpedo” mērosies spēkiem ar “Ak Bars” un “Spartak” cīnīsies pret “Jokerit”.

Autors: hokejazinas.com Avots: KHL