“Dinamo” vārtu “trillerī” izcīna pirmo uzvaru šosezon

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” uzvarēja Pekinas “Kunlun Red Star” ar rezultātu 6:5 (1:1, 3:2, 2:2).

Pirmajā trešdaļā “Kunlun” ātri atklāja spēles rezultātu, gūstot vārtus jau 30. sekundē. Vēlāk ķīniešiem bija iespēja dubultot pārsvaru, kad pēc Protapoviča soda, tika nozīmēts bullītis, bet “Kunlun” spēlētājs iespēju nerealizēja. Rīgas komandā Mattssona traumas dēļ notika vārtsargu maiņa, un KHL debiju piedzīvoja čehs Mahovskis. Piecarpus minūtes līdz trešdaļas beigām, Gormlijs ar spēcīgu metienu no zilās līnijas, izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas sākumā, “Red Star” izvirzījās vadībā, gūstot divus vārtus. Perioda 10. minūtē Červenijs vienu ripu atguva, pārspējot bijušo “dinamieti” Lazušinu. Pāris momentus vēlāk, 20 gadīgais aizsargs Ozols guva pirmos vārtus KHL, raidot ripu tālajā augšējā stūrī. Trešdaļas izskaņā, Puarjē vairākumā izvirzīja “Dinamo” vadībā.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē Červenijs guva otros vārtus spēlē. Divas minūtes vēlāk, Jeļisejevs mazākumā atņēma pretiniekam ripu un meistarīgi apspēlēja Lazušinu. Spēles noslēgumā, divreiz kapitulēja Mahovskis, ielaižot divas ripas no vārtu priekšas, bet rīdziniekiem izdevās pārsvaru noturēt.

“Kunlun” – “Dinamo” Rīga 5:6
1:0 Čelioss (S. Fū, Vongs)
1:1 Gormlijs (Šinkaruks, Tīvola), vair.
2:1 Lokharts (S.Fū, Frams), vair.
3:1 Vereks (Skvairs), vair.
3:2 Červenijs (Gormlijs)