”Dinamo” uzvaras vārtu autors Ozols: ”Visi gājām un sitāmies” (VIDEO)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” uzvaras vārtu autors Patriks Ozols pēc vakardienas mača pret leģendārā latviešu aizsarga Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas ”Torpedo” (4:3 papildlaikā) intervijā kluba preses dienestam neslēpa, ka nebija viegli spēlēt ar pieciem aizsargiem, un pauda prieku par izcīnīto panākumu.

”Spēli sākām diezgan labi,” pēc mača atzina Ozols. ”Pirmais periods beidzās, mums esot vadībā ar 2:1. Tad otrajā periodā ātri ielaidām divus golus un nonācām iedzinējos 2:3, taču perioda beigās kaut kā tomēr vienus vārtus atguvām. Trešajā periodā pa lielam sanāca tikai aizsargāties. Izturējām pretinieku spiedienu un papildlaikā iemetām uzvaras vārtus.”

”Dinamo” spēli pret ”Torpedo” uzsāka tikai ar sešiem aizsargiem, bet mača gaitā, savainojumu gūstot Kārlim Čukstem, palika vien ar pieciem aizsardzības spēlētājiem. ”Nebija viegli, protams, bet nebija arī tik traki. Vienkārši visi gājām, sitāmies un bloķējām metienus,” teica ”Dinamo” aizsargs, kurš pagarinājumā atnesa komandai uzvaru.

”Sanāca ar Porjē iziet divatā pret vienu pretspēlētāju. Satuvinājos ar vārtsargu. Domāju uzmest vārtu virzienā, bet trāpīju aizsargam pa kāju un ripa atlēca pie manis,” savu vārtu guvumu atcerējās Ozols. ”Vārtsargs jau skatījās uz otru pusi. Sanāca vienkārši tukšos vārtos iemest. Pēc tādas sišanās 60 minūšu garumā bija patīkami gūt uzvaras vārtus.”

”Dinamo” vakar svinēja trešo panākumu pēdējās četrās spēlēs un ceturtajā mačā pēc kārtas tika pie vismaz viena punkta. Pēdējās četrās spēlēs Vladimira Krikunova vadītā komanda ir izcīnījusi septiņus punktus. Neskatoties uz pēdējā laika lielisko sniegumu, ”Dinamo” gan ar 43 mačos izcīnītiem 37 punktiem joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 3. janvārī, kad izbraukumā tiksies ar Nursultanas ”Barys”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Rīgas ''Dinamo''