“Dinamo” pārspēj “Ņeftehimik” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo”  turpinot mājas spēļu sēriju, izcīnīja uzvaru pār Ņižņekamskas “Ņeftehimik” ar 4:3 (2:1, 1:1, 1:1).

Šī uzvara rīdziniekiem kļuva par otro pēc kārtas un par septīto šosezon pēc aizvadītām 18 spēlēm.

Pirmās trešdaļas 10. minūtē Nikolajs Jeļisejevs ar precīzu metienu atklāja spēles rezultātu, gūstot savus desmitos vārtus sezonā. Trīs minūtes vēlāk, Skārlets vairākumā dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Trešdaļas pēdējās sekundēs Šafiguļins panāca 2:1.

Otro periodu aktīvāk iesāka viesi, taču pārspēt Matsonu neizdevās. 13. minūtē, Radils pārtvēra pretinieku piespēli mazākumā un aizskrēja pretuzbrukumā ar Jeļisejevu pret vienu aizsargu, pēc klasiskas izspēles Radils trieca ripu vārtos. Trīs minūtes vēlāk, pēc skaistas saspēles, Hudāčeks un Hairuļins vienus vārtus atguva.

Noslēdzošajā trešajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Skvorcovs ar precīzu metienu pārspēja Tuohimā. Taču rīdzinieki nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru, pāris minūtes vēlāk Gaļimovs netraucēts raidīja ripu mērķī.

“Dinamo” vārtsargs Johans Matsons atvairīja 35 no 38 pretinieku metieniem, tikmēr Tuohimā tika galā vien ar 18 rīdzinieku metieniem no 22.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs izbraukumā, kad 16. oktobrī spēkosies ar Mika Indraša pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz”. Tā spēle būs vienīgā šajā izbraukumā.

Autors: hokejazinas.com