”Dinamo” nenosargā uzvaru pamatlaikā, taču pārtrauc zaudējumu sēriju (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) piecu zaudējumu sēriju šovakar pārtrauca Rīgas ”Dinamo” , kas nenosargāja uzvaru pamatlaikā, taču izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Podoļskas ”Vitjaz”. Visus trīs vārtus rīdzinieku labā guva leģionāri.

Katra no komandām pirmajā trešdaļā izcēlās ar vieniem vārtiem. Gan ”Vitjaz”, gan ”Dinamo” bija precīzas skaitliskajā vairākumā. Pirmā perioda vidū Miro Altonens izvirzīja mājiniekus vadībā (1:0), taču ”Vitjaz” prieki nebija ilgi, jo pēc nepilnām divām minūtēm Červenijs atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā un panāca neizšķirtu – 1:1.

Otrās trešdaļas beigās rīdzinieki vēlreiz izmantoja skaitlisko pārsvaru, precīzam esot Metam Lorito, un pārņēma vadību (2:1), bet 53. minūtē Vitālijs Popovs atjaunoja līdzsvaru uz tablo – 2:2. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet papildlaika 44. sekundē Lukašs Radils nodrošināja ”Dinamo” uzvaru.

Rīdzinieki pārtrauca piecu zaudējumu sēriju un izcīnīja pirmo panākumu kopš 4. decembra mača pret Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”, ko viesos pārspēja pēcspēles metienu sērijā ar 4:3. Šī bija tikai otrā ”Dinamo” uzvara šomēnes. Savā laukumā rīdzinieki nav uzvarējuši kopš 15. novembra.

Neskatoties uz izcīnīto panākumu, rīdzinieki joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē. ”Dinamo” 40 spēlēs šosezon ir izcīnījusi 32 punktus. Tiesa Vladimira Krikunova vadīto komandu no vienu vietu augstāk esošās ”Vitjaz” tagad šķir tikai viens punkts.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs pēc četrām dienām, kad savā laukumā uzņems pēdējā vietā visā līgā esošo Pekinas ”Kunlun Red Star”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL