”Dinamo” Krikunova debijā izcīna punktu pret spēcīgo ”Severstal” (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), debiju Rīgas ”Dinamo” galvenā trenera amatā piedzīvojot komandas jaunajam galvenajam trenerim Vladimiram Krikunovam, rīdzinieki šovakar savā laukumā ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās vienai no Rietumu konferences līderēm Čerepovecas ”Severstal” un piedzīvoja jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

Lukašs Radils jau 13. minūtē izvirzīja rīdziniekus vadībā (1:0), bet otrajā periodā, ar precīziem metieniem izceļoties Vladislavam Kodolam un Daniilam Vovčenko, viesi pārņēma vadību – 2:1. Tiesa trešās trešdaļas sākumā Radils, realizējot skaitlisko vairākumu, guva savus otros vārtus mačā un atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2).

Atlikušajās 16 pamatlaika minūtēs rezultāts saglabājās nemainīgs. Līdz ar to sekoja papildlaiks. Arī pagarinājumā nevienai no komandām neizdevās izraut uzvaru, bet pēcspēles metienu sērijā, ”Dinamo” rindās vienīgo reizi precīzam esot komandas kapteinim Laurim Dārziņam, viesi nodrošināja sev panākumu un izcīnīja divus punktus – 3:2.

Tādējādi rīdzinieki piedzīvoja jau sesto zaudējumu pēc kārtas. Tikmēr ”Severstal” izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas un svinēja jau 16 panākumu pēdējās 19 spēlēs. Čerepovecas klubs ir izcīnījis punktus jau 19 mačos pēc kārtas.

Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs 4. decembrī, kad, uzsākot divu spēļu izbraukuma sēriju, viesosies pie Sanda Ozoliņa trenētās Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL