“Dinamo” izbraukumā pieveic Bukarta “Admiral”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” izbraukumā uzvarēja Riharda Bukarta pārstāvēto Vladivostokas “Admiral” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Spēles 10. minūtē, Radils ar vārtu guvumu noslēdza uzbrukumu, atklājot spēles rezultātu. Radilam šis vārtu guvums kļuva par pirmo šosezon. Perioda turpinājumā, rīdzinieki daudz spēlēja mājinieku zonā, uztaisot pāris bīstamus momentus, taču Serebrjakovu pārspēt neizdevās.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē spēle ritēja laukuma vidus zonā, “Dinamo” bija pāris iespējas spēlēt vairākumā, taču panākumu gūt neizdevās. Divarpus minūtes līdz trešdaļas beigām, mājiniekiem izdevās izlīdzināt spēles rezultātu – Ševčenko izlauzās cauri “Dinamo” aizsardzībai, taču ripa atlēca precīzi Ušeņinam uz nūjas un uzbrucējs raidīja to vārtos.

Trešās trešdaļas sākumā viesi palika mazākumā, bet pateicoties lieliskai aizsargu un vārtsarga spēlei, izdevās noturēt vārtus neskartus. Trīs minūtes līdz spēles beigām, Cibuļskis ar spēcīgu metienu no zilās līnijas vairākumā pārspēja Serebrjakovu un atnesa “Dinamo” uzvaru.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs trešdien Novosibirskā pret vietējo “Sibir”.

Autors: hokejazinas.com