”Dinamo” iemet četrus vārtus vairākumā, taču piedzīvo kārtējo zaudējumu (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) kārtējo zaudējumu šosezon piedzīvojusi Rīgas ”Dinamo”, kas šodien rezultatīvā mačā ar 4:6 (2:2, 0:2, 2:2) atzina Ufas ”Salavat Yulajev” pārākumu. Rīdzinieku rindās ar četriem rezultativitātes punktiem izcēlās Nikolajs Jeļisejevs.

”Dinamo” vārtos pirmoreiz maču KHL uzsāka Ēriks Vītols, taču spēle pret ”Salavat Yulajev” viņam izvērtās pagalam neveiksmīga. Tēmu Hartikainens jau 70. sekundē pārspēja Vītolu un izvirzīja ufiešus vadībā (1:0), bet 12. minūtē Filips Larsens dubultoja mājinieku pārsvaru – 2:0.

Pirmās trešdaļas izskaņā ”Dinamo” realizēja divus skaitliskos vairākumus 61 sekundes laikā, ar precīziem metieniem izceļoties rīdzinieku labākajam snaiperim Jeļisejevam un aizsargam Kristapam Zīlem, un panāca izlīdzinājumu (2:2).

Laika posmā no 21. līdz 52. minūtei ”Salavat Yulajev” gan guva četrus vārtus, otrā perioda sākumā piespiežot dinamiešu galveno treneri Vladimiru Krikunovu veikt vārtsargu nomaiņu un Vītola vietā laukumā sūtīt Jūliusu Hudačeku, kurš trešās trešdaļas vidū ielaida divas ripas nepilnu divu minūšu laikā, un panāca pārliecinošo 6:2.

Rīdzinieki nepadevās un pamatlaika izskaņā guva vēl divus vārtus skaitliskajā vairākumā, abas reizes izceļoties Emilam Porjē un rezultatīvas piespēles izdarot Jeļisejevam, taču atspēlēties nespēja un piedzīvoja zaudējumu ar 4:6. Jeļisejevs šajā mačā atzīmējās ar vieniem vārtiem un trim piespēlēm.

”Dinamo” piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas. Pēdējās divās spēlēs Krikunova vadītā komanda ir ielaidusi 13 ripas. Ar 45 mačos izcīnītiem 37 punktiem rīdzinieki ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē. ”Dinamo”, spēlējot mājās, 10. janvārī vēlreiz mērosies spēkiem ar ”Salavat Yulajev”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL