”Dinamo” ielaiž trīs vārtus pēdējā trešdaļā un nenosargā uzvaru pret Hārtlija ”Avangard” (VIDEO)

Ielaižot trīs vārtus pēdējā trešdaļā, Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar kārtējo zaudējumu šosezon piedzīvoja Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo”, kas mājās ar 3:4 (1:0, 2:0, 0:3, 0:1) papildlaikā piekāpās bijušā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai Omskas ”Avangard”.

”Dinamo” ļoti veiksmīgi uzsāka maču un līdz pamatlaika vidum panāca trīs vārtu pārsvaru. 15. minūtē Kristaps Zīle atklāja mača rezultātu un izvirzīja mājiniekus vadībā – 1:0. Savukārt otrajā periodā dinamieši guva vēl divus vārtus. 22. minūtē Jānis Švanenbergs izcēlās pirmo reizi sezonā un dubultoja rīdzinieku pārsvaru (2:0). Savukārt 30. minūtē Gints Meija, nopelnot otro punktu mačā, panāca jau 3:0.

Pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem ”Avangard” veica vārtsargu nomaiņu – Simona Hrubeca vietā laukumā devās 20 gadus vecais Andrejs Mišurovs, kurš piedzīvoja savu debiju KHL. Veiktā vārtsargu nomaiņa Omskas klubam nāca par labu. Pēdējā trešdaļā ”Avangard” iemeta trīs bezatbildes vārtus, divreiz izceļoties Oliveram Kaski un Arsēnijam Gricjukam, un panāca izlīdzinājumu – 3:3.

Tādējādi jau trešajā spēlē pēc kārtas ar ”Dinamo” līdzdalību bija nepieciešams papildlaiks. Tajā lieliska vārtu gūšanas iespēja bija Filipam Buncim. Latviešu uzbrucējs izslidoja viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu Mišurovu, taču trāpīja pa vārtu pārliktni un neizmantoja izdevību izraut rīdziniekiem uzvaru. ”Dinamo” nācās par to dārgi samaksāt, jo jau nākamajā uzbrukumā Korbans Naits nodrošināja viesiem panākumu (4:3).

Līdz ar to ”Dinamo” nenosargāja uzvaru un nespēja izcīnīt trešo panākumu pēc kārtas. Tiesa Latvijas klubs trešajā spēlē pēc kārtas izcīnīja vismaz punktu. Rīdzinieki pēdējos trijos mačos ir ieguvuši piecus no sešiem punktiem. Savukārt ”Avangard” svinēja jau ceturto panākumu pēc kārtas.

Ar 42 spēlēs izcīnītiem 35 punktiem ”Dinamo” šobrīd ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē. Tikmēr Omskas klubs ar 43 mačos iegūtiem 54 punktiem atrodas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Rīdziniekiem šajā kalendārajā gadā vairs ir atlikusi tikai viena spēles. To Vladimira Krikunova vadītā komanda aizvadīs 30. decembrī, kad izbraukumā pulksten 18:00 mērosies spēkiem ar latviešu trenera Sanda Ozoliņa trenēto Nižņijnovgorodas ”Torpedo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL