“Dinamo” ielaiž trīs vārtus 64 sekundēs un zaudē Hārtlijam

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” ar 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) izbraukumā atzina Boba Hārtlija trenētās Omskas “Avangard” pārākumu.

Devītajā minūtē Mets Lorito vairākumā pārspēja Šimonu Hrubecu un atklāja mača rezultātu. Otrais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, taču trešajā periodā Omskas komanda piebirdināja “Dinamo” vārtus.

Piektajā minūtē Arsēnijs Gricjuks guva savus pirmos vārtus spēlē, bet jau 46 sekundes vēlāk pārspēja Matsonu otrreiz. Pēc nospēlētām 18 sekundēm, Iļja Kablukovs guva trešos “Avangard” vārtus 64 sekunžu laikā. Pēc šī vārtu guvuma Matsona vietā vārtos stājās Jūliuss Hudačeks. Piecas minūtes līdz spēles beigām, aizsargs Olivers Kaski realizēja vairākumu.

Spēli “Dinamo” vārtos sāka Johans Matsons, atvairot 27 no 30 metieniem. 46. minūtē viņu nomainīja Jūliuss Hudačeks, tiekot galā ar 5 metieniem no 6.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs mājās 8. decembrī pret Podoļskas “Vitjaz”.