“Dinamo” daudz met, bet piekāpjas “Vitjaz”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” mājās piekāpās Podoļskas “Vitjaz” ar 2:3 papildlaikā (1:2, 0:0, 1:0, 0:1).

Jau otrajā minūtē Niko Ojamāki atklāja mača rezultātu. Trešdaļas turpinājumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. 13. minūtē Nikolajs Jeļisejevs guva savus 11. vārtus sezonā, bet 51 sekundi vēlāk Daniels Odets atgrieza “Vitjaz” pārsvaru.

Nākamie vārti tika gūti vien trešā perioda ceturtajā minūtē, kad vairākumā precīzs bija Peters Tīvola. Papildlaikā uzvaru viesiem atnesa Stepans Starkovs.

“Dinamo” vārtus sargājošais Jūliuss Hudačeks atvairīja vien 10 metienus no 13. Savukārt, “Vitjaz” vārtsargs Igors Saprikins tika galā ar 37 raidījumiem no 39.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs 12. decembrī mājās uzņemot Sanda Ozoliņa Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.