“Dinamo” cieš “sauso” zaudējumu Čerepovecā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” izbraukumā piekāpās Čerepovecas “Severstaļ” ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1).

Šis zaudējums rīdziniekiem kļuva par trīspadsmito šosezon, no kuriem trešais pret “Severstaļ”.

Spēles rezultāts tika atklāts 34. minūtē, kad Nātinens vairākumā laboja ripas lidojuma virzienu pēc Hohlova metiena. Otros vārtus Čerepovecas komanda guva nedaudz vairāk kā četras minūtes līdz spēles beigām, kad Vovčenko izmantoja brīdi un raidīja ripu tukšā “Dinamo” vārtu stūrī.

Trešās trešdaļas otrajā pusē, Meija izpelnījās soda metienu, kuru izpildīja Rūdolfs Červenijs, taču čeham neizdevās pārspēt “Severstaļ” vārtsargu.

“Dinamo” veica 25 metienus pa “Severstaļ” vārtiem un 21 gadus vecais Konstantīns Šostaks ar visiem tika galā, izcīnot savu pirmo “sauso” uzvaru šosezon. Savukārt, Johans Matsons tika galā ar 29 no 31 pretinieku metieniem.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs Helsinkos 24. oktobrī pret “Jokerit”.

Autors: hokejazinas.com