“Dinamo” cieš neveiksmi Maskavā un pārtrauc uzvaru sēriju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” Maskavā ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) piekāpās vietējai “Spartak” komandai.

“Dinamo” atklāja spēles rezultātu 12. minūtē, no tuvas distances vairākumā Jeļisejevs pārspēja Krasikovu. Vien nepilnu pusotru minūti vēlāk “Spartak” uzbrucējs Lehtera panāca 1:1.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Hohlačovs ar metienu tukšos vārtos no asa leņķa noslēdza “Spartak” kombināciju. Septiņas minūtes vēlāk, pēc iziešanas no noraidīto soliņa, Ciplakovs uzvarēja divcīņā pie “Dinamo” vārtiem un ar negaidītu metienu pārsteidza Matsonu.

Trešajā peroiodā “Dinamo” bija iespējas gūt vārtus, taču tas neizdevās, un izbraukuma sērija tika iesākta ar zaudējumu.

Nākamo spēli rīdzinieki arī aizvadīs Maskavā, tiekoties ar vietējo “Dinamo” 21. septembrī.

Autors: hokejazinas.com