”Dinamo” bijušais leģionārs nopelna divus punktus, ”Traktor” turpina uzvaru sēriju (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien tika aizvadītas divas spēles, kurās uzvaras izcīnīja Novosibirskas ”Sibir” un Čeļabinskas ”Traktor” komandas. Vienā no mačiem ar spožu sniegumu izcēlās viens no Rīgas ”Dinamo” bijušajiem spēlētājiem.

”Sibir” izbraukumā ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica Habarovskas ”Amur”. Viesi 34. minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, taču pēdējā trešdaļā, divus rezultativitātes punktus nopelnot Rīgas ”Dinamo” bijušajam aizsargam Ruslanam Pedanam, ”Amur” panāca izlīdzinājumu.

Pedans 45. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), bet nepilnu pusminūti pirms pamatlaika beigām ”Dinamo” bijušais leģionārs asistēja mājinieku otrajā vārtu guvumā – 2:2. Krievu aizsargs nopelnīja sesto (3+3) punktu pēdējos piecos mačos.

Papildlaikā nevienai no komandām neizdevās izraut uzvaru, bet pēcspēles metienu sērijā, vienīgo precīzo metienu izpildot Nikam Šoram, ”Sibir” nodrošināja panākumu ar 3:2. Šors šajā mačā ne tikai realizēja uzvaru nesošo bullīti, bet arī rezultatīvi asistēja Novosibirskas  komandas otrajā vārtu guvumā.

Tikmēr citā mačā līgas līdere Čeļabinskas ”Traktor” izbraukumā ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) apspēlēja pēdējā vietā visā līgā esošo Pekinas ”Kunlun Red Star”. Viesi guva divus vārtus jau pirmajās piecās minūtēs. Uzvarētāju rindās ar diviem (1+1) punktiem izcēlās Maksims Šabanovs.

Čeļabinskas klubs svinēja jau septīto panākumu pēc kārtas. Tikmēr ”Kunlun Red Star” piedzīvoja jau 14. zaudējumu pēc kārtas. ”Traktor” 49 spēlēs ir izcīnījusi 73 punktus. Savukārt Pekinas komanda, aizvadot par vienu maču mazāk, ir ieguvusi tikai 25 punktus.