“Dinamo” atspēlējas Habarovskā un atņem punktu “Amur”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” izbraukumā piekāpās Habarovskas “Amur” pēcspēles metienos ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1).

Spēles pirmajā trešdaļā rīdziniekiem divreiz bija iespēja spēlēt vairākumā, taču abas iespējas netika izmantotas. Otrā perioda sākumā, “Amur” uzbrucējs Gorškovs raidīja ripu tukšā vārtu stūrī, pēc izgājiena trijatā pret diviem. Nedaudz vairāk kā pusotru minūti vēlāk Ļubimovs dubultoja mājinieku pārsvaru, pārspējot Matsonu no vārtu priekšas. Vien pēc 58 sekundēm, Zīle ar spēcīgu metienu no lielas distances pārspēja Aļikinu, gūstot pirmos vārtus sezonā. Šī spēle Zīlem bija otrā šosezon.

Trešā perioda sestajā minūtē Jeļisejevs saņēma lielisku piespēli no Radila, izlauzās cauri diviem “Amur” spēlētājiem un pārspēja Aļikinu, izlīdzinot spēles rezultātu. Šie vārti Jeļisejevam kļuva par sestajiem šosezon.

Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kur neskatoties uz Dārziņa un Jeļisejeva vārtu guvumiem, “Amur” spēja izcīnīt uzvaru”, pateicoties precīzam Radana Lenca metienam.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs Vladivostokā 4. oktobrī, pret Riharda Bukarta pārstāvēto “Admiral”.

Autors: hokejazinas.com