CSKA pārspēj Hārtliju, Ozoliņa ”Torpedo” sāpīga neveiksme (VIDEO)

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar tika aizvadītas astoņas spēles. Maskavas CSKA revanšējās Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai Omskas ”Avangard” par sezonas ievadā piedzīvoto zaudējumu. Tikmēr sāpīgu neveiksmi piedzīvoja leģendārā latviešu aizsarga Sanda Ozoliņa trenētā Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”.

Divu līgas grandu duelī CSKA mājās ar 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) apspēlēja Hārtlija vadīto ”Avangard” un revanšējās pretiniekiem par sezonas ievadā piedzīvoto zaudējumu. Izšķirošo pārsvaru laukuma saimnieki ieguva otrajā trešdaļā, kurā guva visus trīs vārtus. Divas no ripām CSKA iemeta skaitliskajā vairākumā. Interesanti, ka arī ”Avangard” abas reizes izcēlās skaitliskajā vairākumā. Maskavieši pārtrauca četru neveiksmju sēriju pret Omskas klubu.

Sāpīgu neveiksmi piedzīvoja Sanda Ozoliņa trenētā Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”, kas izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) piekāpās Ņižņekamskas ”Neftekhimik”. Viesi veiksmīgi uzsāka maču un, izmantojot pretinieku noraidījumu, 15. minūtē izvirzījās vadībā. ”Torpedo” ilgtoši saglabāja minimālu pārsvaru, taču pēdējā trešdaļā nepilnu trīs minūšu laikā ielaida divas ripas un nenosargāja vadību. Mājinieki uzvaras vārtus guva vien nedaudz vairāk nekā piecas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Par līgas līdervienību kļuva Magņitogorskas ”Metallurg”, kas aizraujošā mačā izbraukumā ar 4:3 (0:0, 2:3, 1:0, 0:1) papildlaikā pārspēja Ufas ”Salavat Yulajev”. Viesi otrajā trešdaļā guva trīs vārtus nepilnu sešu minūšu laikā un panāca 3:0 vadību, taču pamatlaika turpinājumā ”Salavat Yulajev” spēja atspēlēties. Laukuma saimnieki izlīdzinājumu panāca vien 13 sekundes līdz pamatlaika noslēgumam. Tiesa pagarinājumā Magņitogorska tomēr izrāva uzvaru.

Savukārt vēl vienā citā spēlē pārliecinošu panākumu svinēja viena no Austrumu konferences līderēm Kazaņas ”Ak Bars”, kas viesos ar 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) sakāva Novosibirskas ”Sibir”. Pēc otrā perioda ”Ak Bars” atradās vadībā tikai ar vienu vārtu pārsvaru (3:2), bet pēdējā trešdaļā iemeta trīs ripas pretinieku cietoksnī un nokārtoja pārliecinošu uzvaru. Šis Kazaņas klubam bija trešais panākums pēc kārtas.

Par Rīgas ”Dinamo” piedzīvoto sagrāvi ar 1:7 (0:1:, 1:2, 0:4) Nursultanā pret vietējo ”Barys” jau ziņojām. Tāpat vēstījām arī par latviešu uzbrucēja Mika Indraša rezultatīvo sniegumu zaudējumā pret Habarovskas ”Amur” – 3:5 (0:2, 3:3, 0:0).