CSKA mača izskaņā gūst divus vārtus un uzvar Rīgas “Dinamo”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” mājās piekāpās Maskavas CSKA ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:2).

“Dinamo” šis zaudējums kļuva par 11. pēdējās 13 spēlēs.

Jau 3. minūtē CSKA aizsargs Artjoms Blažijevskis ar tālmetienu pārspēja Hudačeku, kad ripa pēc rikošeta nokļuva vārtos. Piecas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām, Radils aizsardzībā pārtvēra ripu un aizskrēja vienatnē pret vārtsargu, panākot 1:1.

Otrajā trešdaļā abām komandām bija vārtu gūšanas iespējas, taču vārtsargi abos laukuma galos lieliski darbojās.

Trešā perioda otrajā daļā maskavieši guva divus vārtus. Pēc uzvarēta iemetiena 54. minūtē Ņikita Nesterovs ar spēcīgu metienu izvirzīja CSKA vadībā, taču vien pēc minūtes, CSKA ieguva iespēju spēlēt vairākumā, un Mihails Grigorenko 12 sekunžu laikā to izmantoja. 27 sekundes līdz mača beigām, Rīss Skārlets ar raidījumu no zilās līnijas pārspēja Reidebornu, bet izlīdzināt rezultātu “Dinamo” neizdevās.

“Dinamo” vārtus sargāja Jūliuss Hudačeks, tiekot galā ar 23 no 26 metieniem.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs mājās, kad 1. decembrī spēkosies ar Čerepovecas “Severstal”.